google badge ios badge google badge

Search posts by:

Newsletter successfully sent
Failed to send newletter

AlwaysFree: tianjin kilitlenmesi, Çin ekonomisi üzerindeki omicron tehditlerini vurguluyor

Author: SSESSMENTS

Çin'in en büyük limanlarından birine ve uluslararası bir ticaret merkezine ev sahipliği yapan Tianjin, kitle için yarım günlük bir mola verdi COVID Omicron varyantının Çin ekonomisi ve tedarik zincirleri üzerindeki tehditlerini vurgulayan -19 testi. Tianjin'deki tüm devlet kurumları ve şirketlerin, tüm yetkililer ve çalışanlar için ikinci tur toplu teste izin vermek için Çarşamba öğleden sonra ara vermesi gerekiyordu.

Bir sözcüye göre Toyota Motor Corp, hükümetin zorunlu kıldığı testlere uymak için Pazartesi gününden bu yana Tianjin'de üretimi askıya aldı. Volkswagen AG ayrıca bir başka Çin liman kenti olan Tianjin ve Ningbo'daki son salgınlarda ortak girişim tesislerini kapattı. Airbus, Tianjin'deki montaj tesisinin kısıtlamalardan etkilenmediğini söyledi.

Tianjin'deki sağlık yetkilileri, şehrin güney kesiminde bir omicron enfeksiyon kümesi tespit etti. 14 milyon kişinin katıldığı ilk toplu test turunda toplam 97 kişinin testi pozitif çıktı. Tianjin limanı, devlet medyası Xinhua'ya normal operasyonları sürdürürken binlerce işçiyi test ettiğini söyledi.

Tags: All Products,AlwaysFree,Asia Pacific,China,NEA,Turkish

Published on January 14, 2022 9:49 AM (GMT+8)
Last Updated on January 14, 2022 9:49 AM (GMT+8)