Search posts by:

Search posts by:

Newsletter successfully sent
Failed to send newletter

AlwaysFree:SCGP Таїланду набуває 75% індонезійської групи Intan

Author: SSESSMENTS

Таїланд SCG Упаковка державної компанії Limited ( SCGP ) У п'ятницю оголосив, що він завершив придбання 75% акцій Intan Group, провідний гофрований виробник контейнерів, розташованих у Індонезії. Угода розширюється SCGP Діапазон продуктів, ланцюг постачання та розвиток упаковки завдяки величезній клієнтській базі компаній Intan у споживчих товарах та харчових та напоях.

SCGP У CEO , Wichan Jitpukdee, заявив, що придбання є частиною стратегії зростання компанії в Південно-Східній Азії. Індонезія, найбільш густонаселена країна в регіоні, має довгостроковий потенціал зростання для SCPG розширити свій упаковку на основі волокна. SCGP Введено на індонезійський ринок у 2013 році, і в даний час є інтереси через інвестиції в п'ять дочірніх компаній.

Придбання буде виконано TCG Рішення PTE. ТОВ ( TCGS ), повноцінний дочірнє підприємство тайських контейнерів Group Company Limited ( TCG ), який є спільним підприємством 70/30 між SCGP І Японська компанія Rengo Limited. Початковий платіж за придбання буде IDR 822 млрд. (57 мільйонів доларів), а потім другий платіж, який буде заснований на фінансових показниках Інтана у фінансових роках 2022 та 2023 рр. Загальний платіж оцінюється не більше ніж IDR 859 млрд. (60 мільйонів доларів), SCGP сказав.

Tags: All Plastics,AlwaysFree,Asia Pacific,Indonesia,SEA,Thailand,Ukranian

Published on August 19, 2021 2:50 PM (GMT+8)
Last Updated on August 19, 2021 2:50 PM (GMT+8)