Search posts by:

Search posts by:

Newsletter successfully sent
Failed to send newletter

NewsSSESSMENTS: tureccy nabywcy aktywnie sprawdzają oferty polietylenu (PE), ale nie mogą jeszcze zaakceptować panujących poziomów

Author: SSESSMENTS

Poinformowany turecki handlowiec SSESSMENTS.COM że tureccy nabywcy aktywnie sprawdzają polietylen ( PE ) oferuje w tym tygodniu, ale kupujący nie mogą jeszcze zaakceptować obowiązujących poziomów. Trader nie ma żadnych ofert w tym tygodniu, ale rozmowy rynkowe mówią, że oferuje Saudyjczyków LDPE Stojak na klisze za 1700 USD/tonę, podczas gdy oferty za US LDPE Film i LLDPE Folia C4 wynosi odpowiednio od 1750 do 1770 USD/tonę i 1540 USD/tonę. Wszystkie są włączone LC w zasięgu wzroku, CIF Baza głównego portu w Turcji. Kupujący opierają się tym ofertom, szczególnie dla US pochodzenie.

Handlarz powiedział SSESSMENTS.COM że kupujący obserwują rynek. Handlowcy otrzymywali zapytania, ale liczba transakcji była ograniczona. Kupujący wciąż zbierają oferty i porównują w celu uzyskania najlepszych cen. Handlowiec przewiduje, że do końca tego tygodnia lub następnego tygodnia kupujący zaczną kupować ze względu na niskie lub nawet wyczerpane zapasy. „Chociaż jest za wcześnie, aby powiedzieć, że nastroje zakupowe w styczniu są lepsze niż w zeszłym miesiącu, widzimy wysiłki na rzecz wzrostu na rynku” – powiedział trader. Jeśli chodzi o ceny, przedsiębiorca jest zdania, że nieaktywny rynek chiński podczas chińskiego święta Nowego Roku Księżycowego może wywierać presję na polietylen ( PE ) oferuje.

Tags: AlwaysFree,Americas,Central and East Europe,Europe,Middle East,News,PE,Polish,Saudi Arabia,Turkey,US

Published on January 12, 2022 11:04 AM (GMT+8)
Last Updated on January 12, 2022 11:04 AM (GMT+8)