Search posts by:

Search posts by:

Newsletter successfully sent
Failed to send newletter

AlwaysFree: Яра привозить аміак до Європи

Author: SSESSMENTS

Найбільший у світі торговець аміаком Yara доставляє аміак до Європи для підтримки потужностей добрив після того, як оптові ціни на газ зросли.

Газ, який надходить до Європи, надходить із виробничих потужностей компанії Yara у Тринідаді US та Австралії, які працюють на повну потужність.

Компанія була змушена скоротити випуск аміаку в Європі на 40% через зростання цін на газ, що зробило виробництво аміаку в Європі збитковим.

CEO Svein Tore Holsether прокоментував: "Все рухається вгору, але наразі ціни на азот у Європі знаходяться на рівні, який не виправдовує виробництво аміаку".

Він гарантує, що компанія змогла забезпечити всіх своїх клієнтів контрактними обсягами. Однак він не впевнений, як довго триватимуть високі ціни на газ у Європі.

Він додав, що в довгостроковій перспективі компанія вимагає певної політики щодо розвитку більш поновлюваних джерел енергії, щоб зробити її більш стійкою. Yara також потребуватиме підходу до ланцюга створення вартості до настільки фрагментованої системи харчування.

Tags: AlwaysFree,Europe,Gas,Ukranian

Published on September 21, 2021 11:08 AM (GMT+8)
Last Updated on September 21, 2021 11:08 AM (GMT+8)